Portfolio

"W trakcie współpracy Agencja Eventowa Kreacja wykazała się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Cenimy sobie również indywidualne podejście do naszej firmy, które pozwoliło na realizację zlecenia zgodnie z naszymi potrzebami". Manager ds. Marketingu Echo Investment S.A.

Cel

Poinformowanie mediów lokalnych o rozpoczęciu inwestycji – budowy West Gate oraz okazja do spotkania dewelopera z władzami lokalnymi oraz potencjalnymi najemcami i partnerami.

 

Strategia

Przedstawienie Gościom już od samego wejścia idei Klienta „Twój komfort naszym standardem”, a także połączenie tradycji z jaką kojarzony jest Wrocław z nowoczesnością inwestycji Echo Investment.

Rezultat

W budynku Aquarius, należącym również do tego samego dewelopera, przygotowaliśmy multimedialne przedstawienie, w którym punktem centralnym było podpisanie na tabletach aktu erekcyjnego inwestycji, co goście mogli zaobserwować na diodowym ekranie. Obok sceny wyeksponowaliśmy sam akt, który później został wkopany w miejscu budowy w mosiężnej kapsule czasu wraz z pamiątkowymi monetami i aktualnym wydaniem regionalnej gazety. Jednak ogromnym zaskoczeniem dla gości był format aktu – 2 cm X 1 cm z wygrawerowanymi laserowo podpisami oficjeli. Jego odczytanie umożliwiała ultranowoczesna lupa. Ogromnym wyzwaniem było dla nas samo miejsce, które jeszcze 24h przed eventem było w stanie deweloperskim. Dzięki dekoracyjnemu oświetleniu, designerskim meblom, regionalnym produktom wykorzystanym w cateringu oraz kilkunastometrowym wizualizacjom wrocławskich inwestycji należących do Echo Investment, osiągnęliśmy fenomenalny efekt, który zachwycił najbardziej wymagających gości, a także pokazaliśmy iż nowoczesne obiekty Klienta idealnie wpisały się w krajobraz miasta.