Portfolio

"Gratulujemy - przeprowadzenia zakończonej dużym sukcesem imprezy odbywającej się w sześciu różnych lokalizacjach, oddalonych od siebie o kilka, kilkanaście km. Wierzymy - że to nie ostatni raz kiedy mieliśmy okazję współpracować, gdyż na pewno będziemy zapraszać kreację do złożenia oferty przy kolejnych planowanych przez nas wydarzeniach. Życzymy - kolejnych udanych projektów aby wrocławski różowy diament, stawał się coraz bardziej wartościowy". Z-ca Dyrektora ds. Technicznych Lapp Kabel Sp. z o.o.

Cel

Połączenie sił czterech wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie nowych technologii produkcji – Lapp Group, Wago, Balluff i Fanuc i zaprezentowanie wspólnej koncepcji fabryki przyszłości łączącej świat informacji ze światem maszyn.

Strategia

Dwudniowa konferencja dla ponad 200 osób, której nietypowość wynikała z faktu, iż była pierwszą w kraju, która odbywała się w czterech miejscach równocześnie. Klientom zależało na zaskoczeniu Gości i podtrzymaniu ich uwagi.

Rezultat

Gigantyczne przedsięwzięcie, niezwykle trudne pod względem logistycznym, z mnóstwem nietypowych, nowoczesnych atrakcji i rozwiązań, ponad pół roku przygotowań. Wydarzenie dopracowane w każdym calu, od przygotowania fabryk Klientów, postawienia namiotów cateringowych na ich terenie wraz z wyborem wykwintnego menu, po przygotowanie najnowszych rozwiązań technologicznych na Stadionie Miejskim we Wrocławiu i uroczysty bankiet na Zamku Topacz, na którego elewacji wyświetliliśmy pokaz laserowy dedykowany wydarzeniu i opowiadający historię firm i kolejnych rewolucji przemysłowych. Po sukcesie pierwszej edycji, doczekaliśmy się kolejnych dwóch.