Portfolio

"Na paniach z Kreacji można polegać, służą zawsze podpowiedzią i dobrą radą. Nie ma dla nich spraw, których nie da się zorganizować. Uzupełniają się nawzajem wiedzą i tworzą idealny zespół do zadań specjalnych. Panie z Kreacji są bardzo kreatywnym zespołem, który potrafi zorganizować nietuzinkową imprezę w niezwykłym miejscu". Prezes Zarządu Jami-Jami.pl Sp. z o.o.

Cel

Konferencja prasowa i premiera nowego portalu oraz aplikacji mobilnej, która na podstawie określonych parametrów, wyszuka oraz zaprezentuje listę miejsc w których można smacznie zjeść  bądź zarezerwować stolik.

Strategia

Odzwierciedlenie w realu możliwości portalu, dzięki przekazywaniu obrazu live na telebimy. Wszystko co wpisywała i wyszukiwała na tablecie prowadząca Katarzyna Cichopek a także kilku wybranych gości, pozostali uczestnicy eventu widzieli na żywo. Nie było to wcześniej ustalane, a zatem każdy mógł przetestować „wirtualnego kelnera” w boju.

Rezultat

Niezwykle ważne dla całości wydarzenia było pozyskanie przez naszą firmę wyjątkowych partnerów, który wartości, misja i wizja firmy idealnie odpowiadały naszemu Klientowi. Była to firma SONY, która zaprezentowała wówczas swój najnowszy telefon Xperia Z2, a także firma OLEWNIK, jeden z najlepszych producentów wędlin. Ich obecność podniosła prestiż konferencji i rangę dla mediów oraz prasy. Naszym celem było stworzenie atmosfery eleganckiego, letniego luzu, co osiągnęliśmy dzięki niekonwencjonalnemu miejscu – odkrytemu patio Hotelu Mamaison Le Regina w Warszawie. Byliśmy odpowiedzialni również za scenariusz teledysku, który kręcony dynamicznie, „z ręki” kamerą HD miał pokazywać ludzi z całej Polski, w różnych miejscach i miastach. Dzięki temu powstał kolaż osobowości, a przede wszystkim życzeń, czasem śmiesznych, nieco dwuznacznych, ale zawsze spełnianych szybko i mobilnie. Dobraliśmy również gift-away dla gości, pasujący do konwencji i wszystkich urządzeń mobilnych , designerski – spider holder.