Portfolio

Cel

Otwarcie nowych powierzchni biurowych dla pracowników firmy.

Strategia

Klientem była ogromna firma z branży IT, która rozwija się w niesamowitym tempie. W związku z tym otwierała kolejne poziomy biurowe dla swoich nowych pracowników. Był to pierwszy duży event organizowany przez tą firmę. Przyjechali Goście specjalni a event był relacjonowany na żywo w siedzibie w Moskwie. Przy niedużym budżecie ważny był możliwie największy rozmach i splendor wydarzenia. Każdy z pracowników miał otrzymać ciekawy gadżet. Kluczowym zadaniem było podkreślenie Wrocławia jako miasta istotnego dla rozwoju firmy.

Rezultat

Event odbył się na ostatnich piętrach wieżowca Silver Tower, stąd nasza inspiracja na zorganizowanie imprezy ze srebrnymi elementami. Dekoracje i oświetlenie dekoracyjne przerosło oczekiwania Klienta. Zaskakujące atrakcje oraz pyszny, regionalny catering doceniła nawet grupa Gości specjalnych. Event prowadzony był w dwóch językach.
Połączyliśmy rzeczywistość wirtualną z teraźniejszością, tworząc film, który został przygotowany wcześniej i odtworzony w trakcie eventu. Goście poznali wrocławskie krasnale i otrzymali gadżety związane z historią i kulturą stolicy Dolnego Śląska.

Impreza zaowocowała stałą współpracą z firmą Luxoft.

Fotorelacja